Dla gimnazjalistów i uczniów szkoły podstawowej

Drodzy gimnazjaliści i uczniowie szkoły podstawowej!

       Witam Was serdecznie w Zespole Szkół Budowlanych, który wkrótce może stać się Waszą szkołą, jeśli zdecydujecie się podjąć naukę w technikum lub szkole zawodowej.

       Tradycyjnie od ponad 50 lat swego istnienia jesteśmy wiodącą szkołą w branży budowlano- geodezyjnej. Możecie u nas liczyć na zdobycie solidnych kwalifikacji zawodowych oraz wielu certyfikatów. Dzięki nim nasi absolwenci są cenionymi fachowcami na rynku pracy.

       Prestiż, jakim cieszy się nasza szkoła, budują uczniowie. Często zostają absolwentami wyższych uczelni osiągającymi sukcesy w życiu zawodowym. Naszą dumą jest także wysoka zdawalność egzaminu maturalnego i zawodowego. A to jedyna droga, by dostać się na wymarzony kierunek studiów.

       Nauka w „Budowlance” to odkrywanie i rozwijanie uczniowskich talentów. Tu, oprócz nauki, każdy może realizować swe pasje- włączając się w działalność Samorządu Szkolnego, redagując gazetkę szkolną, uczestnicząc w zajęciach sportowych, dziennikarskich, projektowania wnętrz, udzielania pierwszej pomocy i wielu kół przedmiotowych.

       Nowoczesność w szkole to dobrze wyposażone gabinety i pracownie odpowiadające wymaganiom współczesnej dydaktyki i techniki. Pod tym względem możemy konkurować z najlepszymi szkołami we Wrocławiu.

      Bezpieczeństwu służy zainstalowany monitoring w szkole.

Cieszymy się opinią szkoły przyjaznej dla ucznia. A w takich warunkach chętnie zdobywa się wiedzę. Przekonajcie się o tym, podejmując naukę w naszej szkole.

Serdecznie zapraszam.      

      Tam, gdzie się buduje i remontuje, jest praca.

Dyrektor Zespołu Szkół Budowlanych      
Grzegorz Łazorczyk   

Podręczniki dla klas pierwszych:

Podreczniki_dla_klas_pierwszych_-_na_strone_www.doc

NABÓR-Typy_szkół_i_przedmioty_rozszerzone_na_2018-2019(1).doc

Szczegółowe informacje o danym zawodzie  lub specjalizacji Znajdziesz w zakłace ,,O szkole"

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkół Budowlanych we Wrocławiu
    53-235 Wrocław ul. Grabiszyńska 236
  • 717986907

Galeria zdjęć