• AKCJE

• Przekazanie zebranych rzeczy dla TOZ we Wrocławiu:

toz.pdf

WIGILIA DLA ZWIERZĄT

4.04. 2023 - Kup tościaka dla zwierzaka - sprzedaż tostów- zbiórka środków dla zwierząt.

W TYM ROKU- 24.11.22 - zapraszamy!!!

ZBIÓRKA KARMY I KOCY 2022/2023

- zbiórka trwa od 7.11.2022 do 11.02.2023

- karmę (mokra/sucha/makarony itp) oraz koce prznosimy do sali 309

- klasa która przyniesie najwięcej darów ( w przeliczeniu na ucznia) otrzyma nagrody:- 1 dzień na warsztaty ekologiczna, oraz mozliwość dodatkowej poprawy jednej pracy z wybranego przedmiotu ( wybieracie na całą klasę, przez głosowanie)

- dary przekażemy albo Towarzystwu opieki nad Zwięrzętami albo do Schroniska, jesli będzie bardzo dużo - podzielimy

- Zachęcam do udziału!

ZBIÓRKA KARMY AKTUALNA! NA ROK SZKOLNY 2019/2020 !!!

Rzeczy przynosimy do skrzyni umieszczonej na parterze.

ZBIÓRKA KARMY ORAZ KOCY. Przynosimy rzeczy do sali 309 do 30 listopada, klasa która przyniesie najwięcej otrzyma: 1 dzień wolny od zajęć na wycieczkę klasową, pomoc w organizowaniu wycieczki, oraz nagrode niespodziankę. nie bądźcie obojetni!

Zebraliśmy 364,75 zł i 57 kg karmy. Dziękujemy! Wszelkie pomysły jak te akcje przeprowadzić "z rozmachem" proszę kierować do mnie ( s309, p. Maćkowiak:) ).

Akcja "Wigilia dla zwierząt". W dniu 19 grudnia 2017 (wtorek)  w naszej szkole odbędzię się sprzedaż domowego ciasta. Zebrane środki zostaną w całości przekazane dla zwierząt we wrocławskim schronisku. Akcja objęta jest patronatem Ligi Ochrony Pzyrody. Serdecznie zapraszamy!!!  Szczegóły u p. Maćkowiak.

• Nagłówek