Nawigacja

Olimpiady i konkursy

Konkursy

 

  HARMONOGRAM  WEWNĄTRZSZKOLNYCH  KONKURSÓW

W  ROKU  SZKOLNYM  2017/2018

 

Lp

Tematyka  konkursu

forma

termin

odpowiedzialni za realizację

uwagi

I.

KONKURSY  JĘZYKOWE

1.

,, Kartka świąteczna w języku angielskim”

Konkurs plastyczny

grudzień 2017r

A. Wojtanowska 

Konkurs dla wszystkich chętnych uczniów

2.

,,Konkurs wiedzy z języka angielskiego”

test

grudzień 2017r

luty 2018r

A. Wojtanowska

Konkurs dla maturzystów

3.

,,Najpiękniejszy list 

     Walentynkowy  ”

Konkurs literacki

luty 2018r

A.Wojtanowska

Konkurs dla wszystkich chętnych uczniów

4.

,,Najciekawsza budowla świata”

Prezentacja multimedialna

maj /czerwiec 2018r

A.Wojtanowska

Konkurs dla wszystkich chętnych uczniów

5.

,,Wędrówka po Niemczech-

przygoda z wiedzą”

teleturniej

2 Marca 2018r

Monika Małota-Wiśniewska

 

konkurs w języku polskim dla gimnazjalistów

II.

                                                               KONKURSY  POLONISTYCZNE

1.

,,Wrocław w literaturze i malarstwie”

Prezentacja  Power Point

listopad 2017r

B. Telatyńska

Konkurs dla wszystkich chętnych uczniów

2.

,,Szkolny Omnibus”

Konkurs wiedzy

II semestr

B. Telatyńska  

G.Wilczek

Konkurs dla klas III

III.

KONKURSY  MATEMATYCZNE

1.

,,Szkolny konkurs Sudoku

Zadania

październik 2017r-I etap

 

listopad 2016r-II etap

J. Trojanowska

E.Wysocka-Kosiarczyk

Konkurs dla Klas I i II Technikum

2.

,,,,Myśl logiczna”

 

Zadania

listopad 2017r

J. Trojanowska

E. Wysocka-Kosiarczyk

Konkurs dla klas III Technikum

 

3.

,, Olimpiada matematyczna”

Zadania

grudzień 2017r

J. Trojanowska

 

Konkurs dla Klas I i II Technikum

IV.

KONKURSY – Unia Europejska

1.

 

 

2.

 

3.

,,Unia Europejska”

 

,,Unia Europejska i jej przyszłość”

 

,,Tydzień kultury europejskiej”

Konkurs wiedzy

 

 

konkurs plastyczny

 

konkurs interdyscyplinarny

listopad 2017r

 

 

marzec 2018r

 

marzec/kwiecień            2018r

 

A. Wojtanowska

 

D. Kowalik-Kociszewska

 

 

Konkurs dla Klas I, II, III Technikum

 

Konkurs dla klas I-II

 

Konkurs dla klas I-III

V.

KONKURSY  EKOLOGICZNE

1.

,, Omnibus geograficzny ”

test konkursowy

listopad 2017r

K. Maćkowiak

dla uczniów z klas III i IV

zdających biologię na maturze

2.

,,Olimpiada ekologiczna”

Test

styczeń 2018r

K. Maćkowiak

 

 

dla wszystkich chętnych

uczniów

3.

,,YPEW”-YOUNG PEOPLE IN EUROPEAN WORD

Test w języku angielskim

marzec 2018r

K. Maćkowiak

dla wszystkich chętnych

4.

,, Gala WDUSŚ”

liga klas

Dzień Ziemi

22  kwietnia 2018r

K. Maćkowiak,

 

dla uczniów klas

 II Technikum

 

5.

,,Biologiczne ABC”

projekty uczniowskie oraz ich prezentacja

Dzień Dziecka

 czerwiec 2018r

 

K. Maćkowiak

 

dla klas I Technikum

VI.

KONKURSY  HISTORYCZNE

1.

„Droga do niepodległości”

teleturniej

listopad 2017r

R. Cibicki

A. Kazek

dla klas starszych

2.

 

 

3.

 

Postać gen. J. Bema – patrona naszej szkoły

 

Konstytucja 3 maja

teleturniej

 

 

konkurs plastyczny

marzec 2018r

 

 

do 25 kwietnia 2018r

R. Cibicki

 

 

A. Kazek

R. Cibicki

dla klas I  Technikum i ZSZ

 

 

dla klas I Technikum i ZSZ

 

4.

,,Konkurs wiedzy o II wojnie światowej”

Konkurs wiedzy

kwiecień 2018r

A.Kazek

dla wszystkich chętnych

VII.

KONKURSY  Z  ZAKRESU  EDUKACJI  PROZDROWOTNEJ

1.

Konkurs wiedzy o Aids

test

 

październik 2017r

D.Gliniak

dla wszystkich chętnych

2.

,,Palenie jest BE”

 

plakat

listopad 2017r

J. Grytka

dla wszystkich chętnych

VIII

INNE :

1.

Olimpiada Przedsiębiorczości

 

Test

listopad 2017r

J. Grytka

Dla wszystkich chętnych

 

 

2.

 

3.

 

,,Wewnątrzszkolny konkurs ze znajomości mapy”

,,Jak zostać młodym przedsiębiorcą?”

Konkurs wiedzy

 

Guiz

 

październik/listopad 2017r

marzec-kwiecień 2018r

M. Kamińska

 

J. Grytka

 

dla wszystkich chętnych

 

dla wszystkich chętnych

 

4.

,,Wewnątrzszkolny konkurs Krajoznawczy o Dolnym Śląsku”

 

Konkurs wiedzy

Eliminacje szkolne

styczeń 2018r

R.Kaleta

 

dla wszystkich chętnych

 

5.

Konkurs zawodowy dla gimnazjalistów z Dolnego Śląska

,,Z Budownictwem za Pan Brat”

teoretyczno-praktyczny

15 Marca  2018r

A.Palusińska

I. Mrokwa

B. Kaszubska

W. Karpiuk

 

dla gimnazjalistów

6.

EKOFILMY

Konkurs filmowy

kwiecień 2017r

K. Maćkowiak

dla  szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

7.

Olimpiada Biblijna

 

Test

wiosna 2018r

R. Kaleta

Dla Wszystkich chętnych

IX.

KONKURSY Z ZAKRESU BEZPIECZEŃSTWA

1.

,,Jak spędzam wolny czas

w sieci ? „

 

Prace  pisemne

listopad/grudzień 2017r

J. Grytka

B. Wojtkiewicz

K. Maćkowiak

Dla uczniów klas I-III

2.

,,Uczeń bezpieczny w sieci”

 

 

Plakat

luty  2018r

J. Grytka

B.Wojtkiewicz

K. Maćkowiak

Dla uczniów klas I-III

 

                 

                        Zajęcia pozalekcyjne

                    w roku szkolny 2017/2018

 

  L.p

Koło zainteresowań

        Prowadzący

1. 

Rysunkowe

Ida Mrokwa

2. 

Renowacji elementów architektury

Dorota Kowalik-Kociszewska

3. 

Pierwszej Pomocy

Daniel Niklewski

4. 

Rekreacyjno-sportowe

Barbara Wojtkiewicz

Jacek Grabowski

Robert Cibicki

5. 

Młodych Twórców

Janina Grytka

6. 

Języka angielskiego

Agnieszka

Wojtanowska

7.

Historyczne

Agata Kazek

    8.

Klub Integracji Europejskiej

Agnieszka Wojtanowska

Dorota Kowalik-Kociszewska

     9.  

Szkolne Stowarzyszenie Ekologów

Katarzyna Maćkowiak

 

    10.  

Klub Turystyczno-Krajoznawczy

Radosław Kaleta

 

    11.  

Szkolny Radiowęzeł

Andrzej Benisz

    12.  

Matematyczne

Joanna Trojanowska

Elżbieta Wysocka-Kosiarczyk

   13. 

Języka niemieckiego

Monika Małota-Wiśniewska

                        

 

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkół Budowlanych we Wrocławiu
    53-235 Wrocław ul. Grabiszyńska 236
  • 717986907

Galeria zdjęć