• Akcje

I ty możesz zostać świętym Mikołajem

Po raz kolejny zorganizowaliśmy paczki dla podopiecznych Ośrodka Psychiatrii i Zaburzeń Mowy

(szczegółyi zdjęcia w aktualnościach)

Akcja "Święta w pudełku po butach".

Wolontariat szkolny razem z Samorządem Uczniowskim  zapraszają do konkursu  na najaktywniejszą klasę.

W każdej paczce, którą przygotujecie powinny znaleźć się najpotrzebniejsze produkty,typu;skarpetki,rękawiczki,czekolada,cukierek,mydełko,pasta do zębów..itp... Koszt 1 paczuszki nie powinien przekraczać 2zł. Paczki przynosimy do 15 grudnia.

Kreatywność mile widziana. Im więcej różności, tym lepiej. Gwarantujemy ,że podarunki trafią do osób samotnych i ubogich. Dziękujemy za uśmiechy Waszych serc...smileywolontariusze

(szczegóły akcji i paczki - kontaktujecie się z p.pedagog Danutą Gliniak lub z p. Joanną Trojanowską)